1. Ana Sayfa
  2. Oyun Rehberleri
  3. CS GO Ağına Bağlanıyor Hatası 2021 Kesin Çözüm

CS GO Ağına Bağlanıyor Hatası 2021 Kesin Çözüm


CS GO Ağına Bağlanıyor Hatası 2021 Kesin Çözüm
CS GO Ağına Bağlanıyor Hatası 2021 Kesin Çözüm

CS GO Sunucuları Çalışmıyor

CS GO Ağına Bağlanıyor sorunu oyunun kendi sunucularında oluşan anlık sorunlar ile olabiliyor bu durumda tek yapmanız gereken oyunun düzelmesini beklemek , internet bağlantınızı kontrol edin arkadaşlarınız da veya oyunu oynayan kişilerde aynı sorunlar karşılaşıyorsa sorun oyunla ilgilidir.

Sorun hala devam ediyorsa arkadaşlarınız oynarken onlara bağlanamıyor yada ana menüde sunucuya bağlanıyor hatası ile karşılaşıyorsanız aşağıda vereceğimiz öneri sorununuzu çözebilir. Bu işlemi yapmadan önce kesinlikle oyunun düzelmesini bekleyin uzun bir süreden sonra hala düzelmediyse bu işlemi denyebilirsiniz.

Dosya Bütünlüğünü Doğrulayın 

CS:GO Steam ile eş zamanlı çalıştığı için oyun dosyalarında bozulmalar olabilir bunun için yapmanız gerekenler Steam kütüphanenize girip CS:GO oyununa sağ tıklamak ve Dosya Bütünlüğünü Doğrula seçeneğini seçmelisiniz.

Bu işlemleri uyguladığınızda CS GO ağına bağlanıyor hatası çözülecektir. CS GO ağına bağlanılıyor hatası tekrardan oluşursa bu yöntemleri tekrar deneyerek sorunuzu yeniden çözmeniz gerekir.

Yorum Yap

Yorum Yap