1. Ana Sayfa
 2. Oyun Rehberleri
 3. VALORANT isim (nick) değiştirme nasıl yapılır ? – Gametopya

VALORANT isim (nick) değiştirme nasıl yapılır ? – Gametopya

featured

Riot Games’in en yeni oyunu VALORANT oyununda nick (isim) değiştirme işlemi nasıl yapılır ? Valorant’ta isim/nick nasıl değiştirilir ?

VALORANT isim (nick) değiştirme nasıl yapılır ? - Gametopya

Çoğu fps oyuncularının severek oynadığı VALORANT oyunu 2020 yılında oyuncuların hizmetine açıldı. Bir çok twitch yayıncısı sayesinde kendisine daha da fazla kitle toplayan VALORANT büyümeye devam ediyor. Counter-Strike oyununun da bulunan hile sorunu VALORANT’a daha fazla oyuncu kitlesi çekmiştir ancak CS:GO pazardaki üstünlüğünü halen sürdürmektedir. Oyunu kapalı betadan beri oynayan oyuncular Valorant isimlerini değiştirmek istiyor bunun için yapmanız gerekenleri VALORANT isim (nick) değiştirme nasıl yapılır sizlere anlattık : 

Valorant isminizi değiştirirken dikkatli olun çünkü isminizi değiştirdikten sonra değiştirmek isterseniz 30 Gün isim değiştirmek beklemeniz gerekecektir.

  VALORANT Nick Değiştirme

  • Buraya tıkla ve giriş yap ardında Riot hesap ayarlarına git
  • Açılan sayfanın sol kısmındaki menüde “Riot ID” yazan kısma tıklayın
  • “Riot ID” sayfasından isminizi değiştirebilirsiniz

  VALORANT nick önerileri

  Valorant isminizi değiştirirken istediğinizin ismi bulamıyorsanız  ” En İyi VALORANT Nickleri ” yazımız da bulunan valorant nick önerilerine bakabilirsiniz. Valorant için bir çok ismi bu sayfada bulabilirsiniz. 

  VALORANT İsim değiştirme

  Valorant isim değiştirmek için yapmanız gereken bir kaç kolay adım var. İlk olarak bu linke tıklayın ve açılan pencereden riot hesap ayarlarına ulaşın ardından açılan sayfanın en üst kısmında “Riot ID” ve “Riot etiketi” üstüne tıklayarak düzenleyin ve yeni valorant isim belirleyin. Yüzlerce isim önerisi için buraya tıklayın en ilgi çekici isim (nick) önerileri yazımızda bulabilirsiniz.

  Yorum Yap

  Yorum Yap