İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. CS GO Bunny Açma Kodu – Bunny Hızlandırma Kodu

CS GO Bunny Açma Kodu – Bunny Hızlandırma Kodu

featured

 CS:GO videoları izlerken bir çok kişinin videolarda çok hızlı bir şekilde sağa sola hareket ettiğini görmüşsünüzdür. Bu harekete verilen isim Bunny Hopping. Kısacası oyuncular arasında geçen ismi ise Bunny’dir. Bunny yapmak için biraz beceri gerekse de oyun içinde kolayca öğrenebilirsiniz. csgo bunny açma kodu ve csgo bunny hızlandırma kodu sadece özel sunucularda geçerlidir rekabetçi sunucularda bu işlem geçerli olmaz. Özel atölye haritalarında kodlar kullanılabilir.

CS GO Bunny Açma Kodu - Bunny Hızlandırma Kodu

CS GO Bunny Açma Kodu

CS GO Bunny Kodunu aktif etmek için ilk olarak konsolu açmamız gerekiyor. CS GO Bunny Açma Kodu sırasıyla nasıl yapılır :

  • Konsolu açıyoruz (Varsayılan tuş: “)
  • Ardından ilk olarak şu kodu yazıyoruz : “sv_cheats 1″
  • Bu kodu yazdıktan sonra ise şu kodu yazıyoruz : sv_autobunnyhopping 1
  • Bu kodları yazdıktan sonra yapmanız gereken boşluk tuşuna basarak zıplamak ve hareket etmek
  • Eğer kodlar aktif olmadıysa mp_restartgame 1” kodunu girerek oyunu yeniden başlatın
 

Csgo Bunny Hızlandırma Kodu

Yukarıdaki cs go bunny açma kodları ile aktifleştirdikten sonra hızlandırmak için aşağıda ki cs go bunny hızlandırma kodunu girin ve çok hızlı bir şekilde bunny yapın.

sv_cheats 1;sv_enablebunnyhopping 1;sv_maxvelocity 7000;sv_staminamax 0;sv_staminalandcost 0;sv_staminajumpcost 0;sv_accelerate_use_weapon_speed 0;sv_staminarecoveryrate 0;sv_autobunnyhopping 1;sv_airaccelerate 2000

CS GO bunny açma kodu server için de aynı şekilde yapabilirsiniz. csgo bunny açma ve hızlandırma kodu dışında bunny yapmak için biraz alıştırma yapmanız gerekir bunun içinde bunny haritalarını kullanabilirsiniz. Bu haritaları Steam üzerinden kolayca indirebilir ve oyun içinde özel atölye haritaları kısmından oynayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap