1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. CS:GO 3 Haziran 2021 Güncellemesi Detayları – Neler Değişti ?

CS:GO 3 Haziran 2021 Güncellemesi Detayları – Neler Değişti ?

CS:GO 3 Haziran 2021 Güncellemesi Detayları – Neler Değişti ?

Yeni CS GO güncellemesi ile bedava oynama devri bitiyor. CS GO 3 Haziran 2021 güncellemesi prime olmayan kullanıcıları büyük ölçüde engelliyor. Rekabetçi ve diğer modları oynamak isteyen kullancılar artık 123 TL karşılığında ücret vererek prime olmak zorunda. Hatırlarsanız önceden belirli bir seviyeye kadar hesabını getirip prime olma hakkı elde ediyordunuz. Artık bu ortadan kalkıyor.

Yeni güncelleme prime olmayan kullanıcılar için oldukça kötü ancak prime olanlar için hileler azalacak gibi duruyor. Daha önceden hile açan kullanıcılar VAC ban yedikten sonra tekrardan yeni hesap açıp hileyle oynamaya devam edebiliyordu. Bu güncelleme böylece bu durumu ortadan kaldırdı. Artık hile açıp ban yiyen herkes 123 TL vererek tekrardan satın almak zorunda. Ayrıca oyuna derecesiz maç özelliği de eklendi rekabetçi,wingman ve tehlikeli bölge modlarını grubunuza etki etmden oynayabilirsiniz.

Prime güncellemesi ile prime olan ve olmayan kullanıcılar kesin olarak ayrıldı. Hile açmak eskisi kadar rahat olamayacak. Eskiden hile açan kullanıcılar nasıl olsa bedava kullanılıyor kafasında oldukları için yeni hesap açıp kullanmaya devam ediyorlardı.

Hilelere Bay Bay ?

Hileler uzun bir süre daha oyunda kalmaya devam edecektir çünkü CS GO hilecileri banlamak için herhangi bir girişim de bulunmuyor. Kullanıcıların raporladığı kişiler bile ban yemez iken prime güncellemesi ile hileciler oyundan silinecek gibi değil. Bu güncelleme sadece oyunun daha oynanabilir hale getirecektir ancak hilelerle oynamanız halen daha olası.

Hilelerle ilgili güncelleme gelmediği sürece herhangi bir değişim beklememek gerekir çünkü onlar hala oyunda ve hala ban yemediler. Oyuncular arasında en çok konuşulan Valve oyunun popülerliği kaybetmemesi için hilelerle alakalı bir güncelleme yapmadığı konuşuluyor. Ancak popülerliği kaybetmemesi için hilecilerin önünü açmak oyuncuları oyundan daha çok soğutuyor bir çok oyuncuda piyasadaki CS GO rakibi Valorant’a yöneliyor. Bu gidişle Valorant’ın pazardaki hacmi gün geçtikçe daha da büyüyecektir.

CS:GO 3 Haziran 2021 güncellemesi detayları

Prime Olmayanlar

·         Non-Prime hesaplar artık oyun süresi boyunca XP, Rütbeler, Beceri Grupları, eşya düşürmeleri veya Seçkin statüsü kazanmayacak.

·         Non-Prime hesaplar artık Dereceli maçlara katılamayacak.

·         Prime olmayan hesaplar, Bonus Rank XP öğelerini etkinleştiremeyecek ve Hizmet Madalyası talep edemeyecek.

Derecesiz Maçlar

·         Rekabetçi, Wingman ve Tehlike Bölgesi oyun modları için Derecesiz maçlar özelliği geliyor.

·         Beceriye dayalı eşleştirmeyi kullanmaya devam ederken, Derecesiz maçlar Beceri Grubunu etkilemez ve Beceri Grubu partisi kısıtlaması yoktur.

·         Prime olmayan hesaplar Unranked ile sınırlıdır, Prime hesaplar ise Dereceli ve Unranked arasında seçim yapabilir.

·         Dereceli maçlar her zaman özel olarak diğer Prime oyuncularla olacak, oysa Derecesiz maçlar Prime Olmayan oyuncular – ve Unranked oynamayı seçen Prime oyuncularından oluşan karma havuzdan oluşturulacak.

[Vscript]

·         Yönlendirilmiş sınırlayıcı kutular çizmek için “DebugDrawBoxAngles” eklendi. Kullanım: DebugDrawBoxAngles( ent.GetOrigin(), ent.GetBoundingMins(), ent.GetBoundingMaxs(), ent.GetAngles(), r, g, b, a, zaman)

·         Bir varlığın mevcut yönünü dikkate alarak eksen hizalı sınırlayıcı kutusunu döndüren “GetBoundingMinsOriented” ve “GetBoundingMaxsOriented” işlevleri eklendi.

[Çeşitli]

·         Scrimmage, Rekabetçi eşleştirmeden kaldırıldı ve yerini Derecesiz eşleştirme ile değiştirildi.

·         Workshop Workbench’e bir .tga dosyası alan ve bir .vtf dosyası oluşturan İçe Aktar düğmesi eklendi.

Yorum Yap

Yorum Yap