1. Ana Sayfa
  2. Twitch
  3. Ünlü Twitch Yayıncısı Necati “Zeon” Akçay Kaza Geçirdi
Trendlerdeki Yazı

Ünlü Twitch Yayıncısı Necati “Zeon” Akçay Kaza Geçirdi

featured

Twitch platformunda en ünlü ve en eski yayıncılardan olan Necati Akçay trafik kazası geçirdi. Sosyal medya üzerinden takipçilerine açıklamalarda bulunan Akçay, sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Ünlü Twitch fenomeni, takipçilerinin kazayı öğrenmesi üzerine İnstagram hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Durumunun iyi olduğunu belirtti. İstanbul Büyükçekmece’de gerçekleşen kazaya ait fotoğraflar sosyal medyada hızla yayıldı.

Ünlü fenomenin yaptığı açıklama şu şekilde: “Aklınız kalmasın diye bu storyi atıyorum. Evet, kaza yapan araç bendim. Kapıyı açtım kendim indim araçtan. Allah’a şükür bir şeyim yok. Sadece burnum şiş. Verilmiş sadakamız varmış.” dedi.

“İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Bir şeyim yok, yani aklınız kalmasın. Haberlerde gördünüz diye ben sadece paylaşıp duyurmak istedim. Seviyorum sizi.” diyerek açıklamalarda bulundu.

2013 yılından beri yaptığı Twitch yayınları ile ünlenen ve platformda yayın açan ilk kişilerden olan Zeon düzenli olarak yayın hayatına devam ediyor ayrıca Zeon Youtube hesabı üzerinden de paylaşımlarda bulunuyor.

Gametopya ailesi olarak kendilerine geçmiş olsun diliyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Gametopya, en güncel oyun ve teknoloji haberleri.

Yorum Yap