1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son fiyatlar ne? (6 Ekim 2021 BTC, Dogecoin ve XRP kaç dolar/TL oldu?) – Gametopya

Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son fiyatlar ne? (6 Ekim 2021 BTC, Dogecoin ve XRP kaç dolar/TL oldu?) – Gametopya

featured

Bitcoin dün kapısında beklediği bir engeli aşarak yükselişe geçti. Peki Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son konum ne? BTC, ETH ve XRP kaç dolar/TL oldu? İşte detaylar…

Kripto para piyasaları yükseliş haftasının tadını çıkartıyor. Coingecko’da yer alan bilgilere nazaran piyasaların toplam büyüklüğü son 24 saatte yüzde 2.6 artış göstererek 2.3 trilyon dolara dayandı.

Bitcoin ise adeta altın günlerini yaşıyor. BTC dün olduğu şeklinde bugün de piyasaların üstünde kıymet kazandı. Böylece Bitcoin’in hem hakimiyeti hem fiyatı yükselmiş oldu. Saat 9.00 itibariyle BTC’nin fiyatı son 24 saatte yüzde 4.2 arttı ve 51 bin 538 dolara çıktı. Yani Bitcoin hem 50 bin hem 51 bin dolar barajlarını 24 saat içerisinde aştı. BTC’nin hakimiyeti ise yüzde 42.3’e yükseldi.

Ethereum son bir kaç gündür olduğu gibi tekrar BTC’nin gerisinde kıymet kazanmıştır. ETH’nin fiyatı yüzde 2.8 arttı ve 3 bin 386 dolar oldu.

Ripple ise son 24 saatte çok fazla değişiklik göstermedi. XRP’nin fiyatı yüzde 1.2 artış gösterdi ve 1.06 dolar seviyelerinde seyretmeye devam etti.

Dogecoin ise dün olduğu benzer biçimde bugün de yükseliş gösterdi. DOGE’un fiyatı yüzde 9.2 artarak 26 centin üzerine çıktı.

İlk 100’de yer alıp da son 24 saatin en oldukca kazandıran kriptosu ise Shiba Inu oldu. SHIB’in fiyatı yüzde 71 artış gösterdi. Ancak mevcut arzından ötürü SHIB’ın fiyatı 1 centin binde birine yakın.

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
Kaynak: NTV

Yazar Hakkında

Gametopya, en güncel oyun ve teknoloji haberleri.

Yorum Yap